Zarząd

Nina Manduk-Czyżyk

Prezes Fundacji

Od ponad 17 lat związana z branżą medycyny komercyjnej. Lokalna patriotka, zakochana w Szczecinie.

Promotorka szczecińskiej branży turystyki medycznej oraz placówek medycyny komercyjnej.

W swojej codziennej działalności doradza pacjentom z zagranicy i Polski poszukującym bezpiecznej, doświadczonej i sprawdzonej kliniki oraz najlepszego dla siebie specjalisty.
Więcej na Mediconsult.pl oraz ninamanduk.pl

Funkcjonowanie placówek medycznych obserwuje od lat, a zdobytą w tej dziedzinie wiedzą, z biznesowego punktu widzenia, wspiera właścicieli i lekarzy jako konsultant, doradca w zakresie zarządzania placówką medyczną.
Więcej na ninamanduk.pl/uslugi/

Inicjatorka wielu branżowych wydarzeń, w tym m. in. Konferencji Branży Turystyki Medycznej organizowanej wraz z PIG w Szczecinie (marzec 2019), zaangażowana w kampanię Pomorze Zachodnie promującą turystykę medyczną w naszym regionie (maj 2021), z Fundacją Kreator Wiedzy współorganizatorka wydarzenia Silna Marka w Niepewnych Czasach (czerwiec 2022).

Wyróżniona w Plebiscycie Menadżer Roku 2020, dodatkowo uzyskała szczególne uznanie w kategorii „Aktywność w Otoczeniu”, Plebiscyt Menadżer Roku 2020.

Członkini Szczecin Business Ladies.

W Radiu SuperFM prowadzi audycję „Klinika Piękna”, której gośćmi
są szczecińscy lekarze specjaliści. Audycja ma na celu promowanie zdrowego, świadomego trybu życia, upowszechnianie wiedzy medycznej oraz edukację w zakresie współczesnych usług medycznych.
Więcej na ninamanduk.pl/radio/