Inauguracja działalności

18.10.2022 o godzinie 19:00 rozpocznie się wieczór inauguracyjny Fundacji MediSzczecin z przedstawicielami branży medycyny komercyjnej spotkamy się w Hotelu Courtyard by Mariott w Szczecinie, ul. Brama Portowa II.

Wydarzeniem wieczoru będzie wystąpienie Anety Siejki pt.: „Design Thinking – trendy w medycynie” oraz prewernisaż wystawy Ewy Siudowskiej „małaczarna”.

ANETA SIEJKA

Trenerka i ekspertka. Od 18 lat wspiera firmy w biznesie. Pasjonatka innowacji i znawczyni trendów. Specjalistka design thinking. Facylitatorka Google metody CSI – creative skills for innovation.

Od 12 lat projektuje autorskie szkolenia z zakresu komunikacji, marketingu i zarządzania. Jako mentorka doradza firmom na różnym etapie ścieżki rozwoju: od start-upu do internacjonalizacji. Współpracuje z organizacjami pożytku publicznego i ministerstwami.

Pracowała w branży kreatywnej dla wiodących reklamodawców m.in.: The Coca Cola Company, TVN, T-Mobile, Bank Zachodni WBK, Kredyt Bank, Warta Ubezpieczenia, Levi’s, Podravka, Onet.pl, Rainbow Tours i inni. Współautorka wielu kampanii nagrodzonych w konkursach (Media Trendy, Effie).

Prowadzi autorskie warsztaty i wykłady m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Collegium Civitas, Warszawskiej Szkole Reklamy i innych uczelniach.

Doktorantka zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.